کفش هری پاتر

بعد از مدت ها سلام
فعلا چيزی ندارم که بنويسم اما اين عکس که اسمش کفش هری پاتره رو ميذارم

 

آخره هنره به جون ارباب!

 

/ 12 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mitra

سلام دوست من....وبت قشنگ و جالب بود... در ضمن ما یه تولد داریم بیای خوشحالمون میکنی..... تو هم که باشی جشن ما دیگه هیچی کم نداره............

معين و مرجان

عشق پلی است برای وصل به دلدار عشق سکوی پرواز دو کبوتر است دو کبوتر عاشق که بتوانند با هم زندگی را بسازند و از بودن با هم احساس خوشبختی کنند. به امید روزی که همه به محبوب خود برسند سلام دوست عزيز ......خيلي كلبه ي قشنگي داري...... حرف نداره .....اگه دوست داشتي به كلبه ي ما هم سر بزن ..... با اومدنت خوشحالمون ميكني اگه با تبادل لينك موافق بودي خبرمون كن ما منتظرتيم ..... فعلآ باي

نيلوفر

می گما هری پاتر هم فقير بودا!مگه نمی گن ثروتمندترين پسر نوجوان شده؟؟ای بابا پس چی شد؟ما می خواستيم واسه بچه های بی سر پرست ازش وام بگيريم!اينم نشد!عجب دروغگو شدن اين مجله های خارجی تازگی ها!!هری پاتر که کفشش اين باشه وای به حال بقيه نوجووون هاشون!!!اين ثروتمنده است؟؟؟مگه به طفلی حقوق نمی دن؟اين که اوضاش از کزت هم بدتره!!

امين

سلام. از شما مرگ خواران کمک می خوام . هری پاتري ها می خوان حمله کنن . يه سر بيا می فهمی منظورم چيه .

امیر محمد

سلام وبلاگ با حالی داری یه سری به منم بزن شاید تونستیم با هم بیشتر همکاری کنیم

لرد آرما

اگر به ما بپيونديد ما هم امنيت و استواري شما را تضمين مي كنيم... همچنين وبلاگتان در در زير مجموعه خود قرار خواهيم داد. براي نويسنده شدن در گروه ما به صورت خصوصي براي شخص بنده (لرد آرما) پيغام بگذاريد.

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.

لردآرما

بهتره به ما بپیوندید... هالوین مبارک ! لردآرما